225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Morcote látképe

197. Háry Gyula (Zalaegerszeg, 1864 - Budapest, 1946)

Morcote látképe

olaj, vászon

100*74 cm

j.j.l.: Morcote Lago Háry Gy.

sérült