225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Rinaldo és Armida

20. Ragot, Francois (Bagnolet, 1638 - Párizs, 1670) Anthonis Van Dyck után

Rinaldo és Armida

rézmetszet, papír

610*420 mm

j.b.l.: paint par et A. van Dick et grave per F. Ragot