223. Szüle Péter (Nagyvárad, 1886 - Budapest, 1944)
Kalapos nő, 1941
olaj, vászon
100*65 cm
j.b.l.: Szüle Péter 941, ho. Országos Magyar Szépművészeti Múzeum kiállítási cédula töredék