225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kalapos nő, 1941

223. Szüle Péter (Nagyvárad, 1886 - Budapest, 1944)

Kalapos nő, 1941

olaj, vászon

100*65 cm

j.b.l.: Szüle Péter 941, ho. Országos Magyar Szépművészeti Múzeum kiállítási cédula töredék