225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Vidéki udvarház

294. Hernádi Handmann Adolf (Kassa, 1873 - Eger, 1944)

Vidéki udvarház

olaj, vászon

52*66 cm

j.j.l.: Hernádi Handmann