225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Árnyas balkonon

596. Monostori - Moller Pál (Szolnok, 1894 - Budapest, 1978)

Árnyas balkonon

olaj, fa

17*14,5 cm

j.j.l.: Moller Pál