225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kalapos hölgy, 1898

169. László Fülöp (Pest, 1869 - London, 1937)

Kalapos hölgy, 1898

olaj, vászon

52,5*44,5 cm

j.j.l.: László 1898