225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > A madárkalitka

479. Róna Klára, Klie Zoltánné (Pécs, 1901 - Budapest, 1987)

A madárkalitka

olaj, papír

70*50 cm

j.k.l.: Róna