225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Vénusz Vulkánusz műhelyében

72. Németalföldi festő, 17. sz. első fele

Vénusz Vulkánusz műhelyében

olaj, vászon

94*130 cm