225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Talmud olvasók

232. Tibor Ernő (Nagyvárad, 1885 - Dachau, 1945)

Talmud olvasók

olaj, karton

60,5*81 cm

j.j.l.: Tibor Ernő