225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Párizsi utcarészlet

245. Magyar festő, 20. sz. első fele

Párizsi utcarészlet

olaj, fa

26,5*35 cm

j.b.l.: Duray T.