225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Parasztudvar", 1967

446. Fenyő Andor Endre (Baja, 1904 - Budapest, 1971)

"Parasztudvar", 1967

olaj, farost

60*80 cm

j.j.l.: Fenyő 67