225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Falusi életkép

310. Neogrády Antal (Galsa, 1861 - Alag, 1942)

Falusi életkép

akvarell, fedőfehér, papír

490*580 mm

j.b.l.: Neogrády A.