225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Folyóparti dombok, 1955

589. Tóth B. László (Dad, 1906 - Budapest, 1982)

Folyóparti dombok, 1955

olaj, vászon

52*72 cm

j.j.l.: Tóth B. László 1955