225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kártyázók, Felsőbánya, 1922

433. Nagy Oszkár (Pécska, 1883 - Nagybánya, 1965)

Kártyázók, Felsőbánya, 1922

olaj, vászon

94*69 cm

j.b.l.: Nagy Oszkár