225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Könyöklő leány

318. Ferenczy Béni (Szentendre, 1890 - Budapest, 1967)

Könyöklő leány

diópác, papír

170*120 mm

j.b.l.: F. B.