225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Vitorlások Velencénél, 1891

153. Gaamen, Baron jelzéssel

Vitorlások Velencénél, 1891

olaj, vászon

47,5*70 cm

j.j.l.: Baron Gaamen 1891