225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Vándorok tájban

96. Schinnagl, Maximilian (Burghausen, 1697 - Bécs, 1762)

Vándorok tájban

olaj, fa

19*25,5 cm