225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Házak az út mentén

429. Honti Paris Elza (működött a 20. sz. elején)

Házak az út mentén

olaj, vászon

60*80,5 cm