225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Magyarország domborzati és közlekedési térképe

12. Junga Sebő jelzéssel, 19. sz. vége

Magyarország domborzati és közlekedési térképe

akvarell, tus, papír

570*800 mm

j.k.l.: Junga Sebő főhgy.

sérült