225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Vörös vonal, 1993

599. Konok Tamás (Budapest, 1930 -)

Vörös vonal, 1993

szitanyomat, papír

570*570 mm

j.j.l.: Konok 1993, b.l.: 75/67