221. Wagner János gyűjtemény > Triptichon - Istenszülő, Péter és Alekszij metropolitákkal

812. Orosz ikonfestő, 19. sz. második fele

Triptichon - Istenszülő, Péter és Alekszij metropolitákkal

olaj, fa

35*28 cm

sérült