221. Wagner János gyűjtemény > Istenszülő "Minden fájdalmasok öröme"

837. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Istenszülő "Minden fájdalmasok öröme"

olaj, fa

31,5*26 cm

sérült, restaurált