221. Wagner János gyűjtemény > Krisztus pokolraszállása és feltámadása ünnepekkel

817. Orosz ikonfestő, 19. sz. első fele

Krisztus pokolraszállása és feltámadása ünnepekkel

olaj, fa

35,5*30,5 cm

sérült