221. Wagner János gyűjtemény > Istenszülő és Szentháromság (kétoldalas ikon)

823. Szerb ikonfestő, 19. sz. eleje

Istenszülő és Szentháromság (kétoldalas ikon)

olaj, fa

79*46 cm