221. Wagner János gyűjtemény > Kiválasztott szentek Krisztus nem kézzel festett képének (Akheiropoietosz) ábrázolásával

815. Orosz ikonfestő, 19. sz. eleje

Kiválasztott szentek Krisztus nem kézzel festett képének (Akheiropoietosz) ábrázolásával

olaj, fa

31*25 cm

restaurált