221. Wagner János gyűjtemény > Tanító Krisztus (ikonosztáz része - Királyi kapu mellől)

851. Román ikonfestő, 18. sz. közepe

Tanító Krisztus (ikonosztáz része - Királyi kapu mellől)

olaj, fa

93*48 cm

sérült