221. Wagner János gyűjtemény > Szent Lukács evangélista (Királyi kapu részlet), 1752

848. Pavel Teodorovici és Constandin

Szent Lukács evangélista (Királyi kapu részlet), 1752

olaj, fa

50,5*42 cm

% Costandin Zugraf.", sérült