221. Wagner János gyűjtemény > Kronosz alvó angyallal és puttóval VÉDETT

896. Itáliai festő, 17. sz.

Kronosz alvó angyallal és puttóval VÉDETT

diópác, papír

165*220 mm

sérült, paszpartun felirat: Alfani