221. Wagner János gyűjtemény > Előkelő hölgy portréja (Willem Drost után)

894. Balló Ede (Liptószentmiklós, 1859 - Budapest, 1936)

Előkelő hölgy portréja (Willem Drost után)

olaj, vászon

86*68 cm