221. Wagner János gyűjtemény > Az igazságosság allegóriája VÉDETT NO EXPORT

870. Luca Giordano után, 17. sz. vége

Az igazságosság allegóriája VÉDETT NO EXPORT

olaj, vászon

96*99 cm

j.n. BÁV 68/147; MNG 1398/974