221. Wagner János gyűjtemény > Tyihvini Istenszülő, Gábor és Mihály arkangyallal, Péterrel és Pállal

810. Orosz ikonfestő, 19. sz. első fele

Tyihvini Istenszülő, Gábor és Mihály arkangyallal, Péterrel és Pállal

olaj, fa

34*30,5 cm

sérült