221. Wagner János gyűjtemény > Háromosztatú ikon - az Istenszülő bevezetése a templomba, az Istenszülő elszenderedése és ortodox szentek

807. Orosz ikonfestő, 19. sz. első fele

Háromosztatú ikon - az Istenszülő bevezetése a templomba, az Istenszülő elszenderedése és ortodox szentek

olaj, fa

35*31 cm