221. Wagner János gyűjtemény > Újszövetségi Szentháromság Istenszülővel és Keresztelő Szent Jánossal, angyalokkal

844. Orosz ikonfestő, 18. sz.

Újszövetségi Szentháromság Istenszülővel és Keresztelő Szent Jánossal, angyalokkal

olaj, fa

72*50 cm

sérült