264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Folyópart halászokkal, 1908

430. Holland festő

Folyópart halászokkal, 1908

olaj, farost

59,5*60 cm

j.b.l.: olvashatatlan