593. Herman(n) Margit (Kolozsvár, 1891 - ?)
Fehér köpenyes önarckép
olaj, vászon
68,5*51 cm
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 69. kép, sérült