472. Szabados Jenő (Vecsés, 1911 - Voronyezs, 1942)
Kártyázók, 1936
olaj, karton
90,5*113,5 cm
j.b.l.: Szabados Jenő 1936
Kiállítva: Szabados Jenő festőművész emlékkiállítása, Budapest, Fővárosi Képtár, 1949.; Szabados Jenő festőművész emlékkiállítása, Vecsés, 1967.; Szabados Jenő festőművész Centenáriumi Emlékkiállítása, Vecsés, József Attila Művelődési Ház, 2011. szeptember 23-október 2. (kat. 12, 28. kép); Reprodukálva: Szabados Jenő 1911-1942, szerk. Szabados Pál, Vecsés, 2011., 31. (28. kép), Szabados Jenő festőművész élete és munkássága, CD-ROOM, 2011, 191. kép