483. Herman Lipót (Nagyszentmiklós, 1884 - Budapest, 1972)
Moiret Ödön arcképe, 1943
olaj, vászon
50*40 cm
j.j.l.: Herman L. 1943 dec. 31.
Kiállítva: Herman Lipót festőművész gyűjteményes kiállítása, Budapest, Ernst Múzeum, 1954. október-november (kat. 139., Moiret Ödön, 1943) és Herman Lipót Emlékkiállítása, Budapest, Magyar Nemzeti Galéria, 1974 (kat. 157., Moiret Ödön, a művész hagyatéka 1559.)