264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > "Mártélyi konyha", 1930-as évek

749. Frank Frigyes (Budapest, 1890 - Budapest, 1976)

"Mártélyi konyha", 1930-as évek

akvarell, ceruza, papír

385*275 mm

j.k.l.: Frank Frigyes

Feltehetően kiállítva: Frank Frigyes Kiállítása, Budapest, Szépművészeti Kiállítások helyiségeiben, 1933. március 5-15., (kat. sz. 29. Szúnyiné konyhája) és Műterem Képzőművészeti Kiállítások II. Csoportkiállítás, Budapest, 1935. február 17-? (kat. sz. 45. Mártélyi konyha)