749. Frank Frigyes (Budapest, 1890 - Budapest, 1976)
"Mártélyi konyha", 1930-as évek
akvarell, ceruza, papír
385*275 mm
j.k.l.: Frank Frigyes
Feltehetően kiállítva: Frank Frigyes Kiállítása, Budapest, Szépművészeti Kiállítások helyiségeiben, 1933. március 5-15., (kat. sz. 29. Szúnyiné konyhája) és Műterem Képzőművészeti Kiállítások II. Csoportkiállítás, Budapest, 1935. február 17-? (kat. sz. 45. Mártélyi konyha)