264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Építkezők

658. Gedzán A. jelzéssel, 20. sz. első fele

Építkezők

olaj, vászon fára ragasztva

74*57,5 cm

j.j.l.: Gedzán A.

keret nélkül