264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > "Átszellemült primitív", 1979

802. Lasalle jelzéssel

"Átszellemült primitív", 1979

olaj, vászon

50*65 cm

j.ho.: Lasalle "Primitif spirituel" 1979 és ajándékozási felirattal