264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Befőttek, 1932 körül

649. Homann Károly (1894 - 1972)

Befőttek, 1932 körül

olaj, karton

44,5*35 cm

j.b.l.: Homann Károly

Kiállítva: Homann Károly festőművész második gyűjteményes kiállítása, Budapest, 1933. április 14-19. (kat. sz. 62. Befőttek)