264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Pécsi utcarészlet, 1934

603. Döbrentey Gábor (Szombathely, 1897 - Budapest, 1990)

Pécsi utcarészlet, 1934

olaj, vászon kartonra ragasztva

88*71 cm

j.j.l.: Döbrentey G. Pécs 934

Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 46. kép; Feltehetően kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Őszi Tárlat, Budapest, Műcsarnok, 1942. október-november (kat. 136., Pécsi utcarészlet), sérült