603. Döbrentey Gábor (Szombathely, 1897 - Budapest, 1990)
Pécsi utcarészlet, 1934
olaj, vászon kartonra ragasztva
88*71 cm
j.j.l.: Döbrentey G. Pécs 934
Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 46. kép; Feltehetően kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Őszi Tárlat, Budapest, Műcsarnok, 1942. október-november (kat. 136., Pécsi utcarészlet), sérült