581. Kalivoda Kata, Sándor Antalné (Letenye, 1877 - Szurdokpüspöki, 1936)
Reggeli fohász
olaj, vászon
90*98 cm
j.b.l.: S. Kalivoda Kata
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 83. kép