264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Női portré

707. Szilády Margit, Winklerné (Kecskemét, 1908 - ?)

Női portré

olaj, fa

59*48 cm

j.j.l.: Szilády Margit

sérült