264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Vízparti házak

629. Tarai Terézia (Pécs, 1931 - 2014)

Vízparti házak

olaj, vászon

40*50 cm

j.b.l.: Tarai Teri; ho.: Olvasó nő (vázlat)