264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Kisvárosi utcarészlet templommal

401. Magyar festő, 20. sz. első fele

Kisvárosi utcarészlet templommal

olaj, vászon

73,5*54 cm

j.j.f.: olvashatatlan; h.o.: felirat: 22 január 1931