264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Asztaltársaság, 1919

665. Fonytek jelzéssel

Asztaltársaság, 1919

olaj, vászon

72*98,5 cm

j.b.l.: Fonytek 1919