645. Póth István József (1898 - Budapest, 1957)
Szobabelső Ady kötettel, 1937
olaj, vászon
60*50 cm
j.j.l.: Póth István József 1937
Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 184. kép