530. Biai - Föglein István (Besztercebánya, 1905 - Budapest, 1974)
Önarckép, 1939
olaj, vászon
80*60 cm
j.b.l.: Biai Föglein István 39 júl
Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 119. kép; Feltehetően kiállítva: Biai-Föglein István festőművész kiállítása, Budapest, Tamás Galéria, 1941. november 16-25. (kat. 10. Önarckép); Hat festőművész kiállítása, Budapest, Ernst Múzeum, 1954. április 6-25. (kat. 9. Önarckép, 1939)