264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Önarckép, 1939

530. Biai - Föglein István (Besztercebánya, 1905 - Budapest, 1974)

Önarckép, 1939

olaj, vászon

80*60 cm

j.b.l.: Biai Föglein István 39 júl

Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 119. kép; Feltehetően kiállítva: Biai-Föglein István festőművész kiállítása, Budapest, Tamás Galéria, 1941. november 16-25. (kat. 10. Önarckép); Hat festőművész kiállítása, Budapest, Ernst Múzeum, 1954. április 6-25. (kat. 9. Önarckép, 1939)