264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Búcsúzó lányok, 1913

433. A. K. monogrammal

Búcsúzó lányok, 1913

olaj, vászon

22*33 cm

j.j.l.: A. K. 1913

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 64. kép